Makijaż permanentny brwi – poznaj różne metody!

kinkate / Pixabay

Dzisiejszy świat ma obsesję na punkcie doskonałych brwi, stąd nic dziwnego iż makijaż permanentny tej części twarzy jest to prawdopodobnie najpopularniejszy wybór, jeśli chodzi o mikropigmentację. Istnieją jednak rodzaje technik wykonywania tego makijażu i warto je poznać przed podjęciem decyzji, które wybrać.

Rodzaje makijażu permanentnego brwi

Pierwszym typem jest ten, z lekko nałożonymi liniami naśladującymi wygląd naturalnych włosów. Inna technika to makijaż permanentny brwi 3D, który zapewnia jeszcze bardziej naturalny wygląd dzięki zastosowaniu niewielkich super cienkich ostrzy. Wygląd jest bardzo naturalny, ale uważaj: często ta metoda jest bardzo bolesna, dlatego polecana dla osób o wysokiej tolerancji na ból. Aczkolwiek to ostatecznie zależy od osoby, bowiem są też osoby której odczuwają jedynie niewielki dyskomfort, w trakcie tej procedury. Jest jeszcze jedna technika, która obejmuje rysowanie tysiąca małych kropek.

Jaką metodę makijażu permanentnego wybrać?

Najbardziej polecane jest łączenie ostatniej metody z jedną z innych technik, co pozwala uzyskać wyjątkowo bujny wygląd. Niektórzy twierdzą, że samo wypełnienie w stylu nr 3 może wyglądać w mniej naturalny sposób z powodu wynikającej z tego rodzaju nakładania makijażu nieprzezroczystości. Jednak, technika ta powoduje głębsze osadzanie atramentu niż inne metod – tym samym jest trwalsza.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*